0850 259 27 23

info@netisgroup.com.tr

URETIM ve MONTAJ

Ana Sayfa   >   URETIM ve MONTAJ

URETIM ve MONTAJ

 
 

“Modern üretim tesislerimizde kalite, anlaşmalara sadakat, zamanında teslimat ve verimlilik her zaman sözümüzdür”

 

Modern, amaca yönelik olarak inşa edilmiş tesislerimizde amacımız, ürün ve hizmetlerin kaliteli ve güvenlikli sözleşmeye dayalı gereklilikleri karşılamasını ve ürünlerimizin zamanında teslim ederek mutlu müşteriler oluşturmak ve sürdürülebilirliği sağlamaktır. Hammaddeden sevkiyata hazır bitmiş mallara kadar, hataların önlenmesi için tespit edilen tüm sorunlar ve tüm üretim süreçleri izlenir. Gerektiğinde üretim aşamasında analiz ve test laboratuvarlarımızın kalite ve güvenlik standartlarını üst seviyeye çekerek müşterilerimize anlaşılan ürünü eksiksiz teslim etmesine yardımcı olur. Tecrübeli ve mesleki yeterliliğe sahip personellerimiz en büyük övünç kaynağımızdır. Sürekli eğitim, doğru ekipman ve hiçbir güvenlik politikasından ödün vermeden sağlıklı yaşanabilir çalışma ortamları ile destekliyoruz. Çalışanlarımızın beceri ve nitelikleri en büyük varlığımızdır ve bu işi doğru bir şekilde tamamlamak için sürekli eğitim, doğru araç ve gereçler ve hiç bir sağlık ve güvenlik ortamı ile destekliyoruz.

 

Üretimin her aşamasında ortak amaca yönelik, üretim öncesi, ar-ge, tasarım ve proje ekiplerinin çalışmaları ile şekillenen proje diğer departmanların katkıları ve sıkı bir iletişim ile üretim aşamasına kadar ciddi bir iş gücü ve emek harcanır. Üretim ve sevkiyatla birlikte ortak amacımız olan müşterilerimize zamanında ve sorunsuz ürün teslim ederek müşteri memnuniyetini her aşamada sağlamış oluyoruz.

 

Son teknoloji ile donatılmış tesisler, makine ve ekipmanlar, mesleki yeterliliğe sahip ve performansları yüksek operatörler ve maksimum fabrika verimliliği ile, güvenli, nitelikli sistemler üretmeye yardımcı oluruz. operatör performansları ve daha yüksek fabrika verimliliği ile güvenli, temiz giysilerin üretilmesini sağlamaya yardımcı olur. Proje bazlı üretim, mimnimum stok seviyeleri, hızlı üretim ve düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünler üretilmesine yardımcı oluruz.

Top