0850 259 27 23

info@netisgroup.com.tr

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa   >   HAKKIMIZDA

NETİS GROUP
 

Endüstriyel Depolama Sistemleri, İntralojistik, İnşaat, Dış Ticaret ve Teknoloji alanlarında entegre hizmet veren Ar-Ge ve üretim şirketidir. Türkiye ve Yurtdışı projelere yapmış olduğu yatırımlarla hizmet verdiği firmalara entegre çözümler üreterek yüksek oranda NET MARJ sağlamaktadır. Ar-Ge sürecinden başlayarak, Endüstriyel Depolama ve Market Ekipman Sistemleri, Lojistik, perakende ve İntralojistik alanlarında geliştirdiği çözümlerle sektörde önemli bir açığı kapatmıştır.

İnşaat alanında sunmuş olduğu model yüksek ve düşük cirolu tüm şirketlere finansman rahatlığı getirmektedir. Entegre bu sistem; topraktan satın alma yaparak, istenen özelliklerde tesisin tüm ekipmanlarıyla birlikte devreye alınması ile süreç uzun dönem kiralama modeli üzerinden hizmet verdiği firmaların finansman giderlerine ciddi katkı sağlamaktadır. 

Teknoloji ve Dış Ticaret alanında yaptığı yatırımlar ve yenilikçi bir yaklaşımla ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır, uçtan uca çözüm sunan ve tedarik sürecinde sürdürülebilir bir yaklaşımla tüm paydaşlarına katkı sağlamaktadır.

Netiş Group bu gün ulusal ve uluslararası alanda tanınmış birçok lojistik, E-Ticaret firmasının net  ve önemli bir çözüm ortağı ve tedarikçisidir, bu başarıyı temel prensip ve ilkeleri ticaretin her alanında uygulayarak elde etmiştir.

       Ar- Ge, tasarım ve geliştirmede yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşım.

       Güvenlikli ve uluslararası normlarda ürün üretmek.

       Anlaşılan Taahhütlerini yerine getirmek.

       Kalite ve Güvenliği korumak.

Netiş Group olarak, yenilikçi ve sürdürülebilir üretim teknolojilerinin yanısıra ürün geliştirme ve tasarım alanlarında da deneyim ve know-how a sahibiz.

Biz nitelikli, fayda-fiyat ilişkisi kabul görmüş, güvenilir sistemler geliştirmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Top