0850 259 27 23

info@netisgroup.com.tr

NETIS INSAAT

İnşaat alanında sunmuş olduğu model yüksek ve düşük cirolu tüm şirketlere finansman rahatlığı getirmektedir. Entegre bu sistem; topraktan satın alma yaparak, istenen özelliklerde tesisin tüm ekipmanlarıyla birlikte devreye alınması ile süreç uzun dönem kiralama modeli üzerinden hizmet verdiği firmaların finansman giderlerine ciddi katkı sağlamaktadır. 

SEKTÖRLER

saglık

Özellikle sağlık turizmi alanında uçtan uca anahtar teslim çözüöler üreterek geleceği sağlıkla inşa eder.

lojistik

Küresel tedarik zincirinin lokomotifi lojistik firmalarına büyük depo yatırımlarını üstlenerek uçtan uca anahtar teslimi yatırımlarını kira ödeme sistemiyle finansman rahatlığı sağlar.

gıda endüstrisi

Gelecekte dev tarım arazileri yerine dikey alandaki endüstriyel fabrikalarla gıda şekillenecek, bu alanda yenilikçi yaklaşımla tarım endüstrisine ve paydaşlarına uçtan uca çözümler sunarak geleceğimize katkı sağlam ana faaliyet amacımızdır.

UZMANLIKLARIMIZ

Tasarım ve geliştirme

Sürekli yenilik ve geliştirme ile müşterilerimizle yakın çalışarak, tasarım, ar-ge ve hızlı üretim ile süreç optimizasyonu sağlarız. Güvenlikli ve nitelikli ürünler ve tüm süreçleri şeffaf yönetilen üretim izleme sistemlerimiz ile mutlu müşteriler bizim için vazgeçilmezdir.

UretIm ve MontAJ

“Modern üretim tesislerimizde kalite, anlaşmalara sadakat, zamanında teslimat ve verimlilik her zaman sözümüzdür”

EN IYISI VE EN YENISI

Sahip olduğumuz teknolojik altyapımız, kritik süreçleri yönetmemizi ve ekiplerimizin müşterilerimizle sürekli ve anında iletişim kurmamıza ve bilgilendirmemize olanak sağlar.

Top